HA-LFS-11K24BK Mitsubishi Servo Motor
Euo SourceSKU: HA-LFS-11K24BK
Price:
Stock:
In stock
• Contact supplier to negotiate shipping details.
• Enjoy On-time Dispatch Guarantee
Payment & Security
PayPal
Description
Mitsubishi HA-LFS-11K24BK linear servo motor, 11kW, 24A, 200V, iron-core, with brake.